Hakkımızda

Biz kimiz?

Matrons Abiye, Ercan Kulu önderliğinde 2007 yılında İzmir'in moda merkezi olarak kabul edilen Mimar Kemalettin çarşısında kurulmuştur. Faaliyete geçtiği günden bu yana kalite anlayışından ödün vermeyerek, sürekli yenilik ilkesi ile kısa sürede sektörünün aranan, lider firmaları arasında yerini almıştır. Markalaşma yönünde adı Türkiye sınırlarını aşan firma, Başta Avrupa, Asya ve ortadoğu menşeli firmalar olmak üzere dünyada birçok ülkeden, bir çok noktaya ürün temini sağlayarak satış ağını günden güne geliştirmektedir. Çağdaş, özgün ve yaratıcı çizgisisi, herbiri alanında uzman personel ve sürekli gelişen üretim tesisleri ile birleştiren "Matrons Abiye" her yıl yenilenen, geniş ürün gamı ile hedefleri doğrultusunda yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.


MİSYON

Erdemli ve dürüst topluma, çevreye ve paydaşlarına karşı sorumlu kalitede bütünlüğü öne çıkaran çalışanlarını önemseyen, geliştiren, adil olan ve onlara güvenen müşteri ve tüketici odaklı sürekli gelişme odaklı firma prensiplerimiz ile, markamızı Türkiye'de ve bölgede, uluslararası markalarla rekabet halindeki konumunu güçlendirmek, Türkiye ve bölgedeki liderliğini geliştirerek sürdürmek...

VİZYON

İnsanların mutluluğuna katkıda bulunmak için, üstün kaliteye sahip tüketim ürünlerini en uygun koşullarda sunmak ve bunun yanısıra hizmet kalitesi, performansı, yenilikçiliği ve sürdürülebilir gelişim dinamizmi ile sektöründe daima lider ve iz bırakan bir kuruluş olmak.

NEDEN MATRONS?

Kalite anlayışından ödün vermeyen, uzman personel ile gelen kalite...

Uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ve farklı bakış açısı ile gelen güven...

Makine, parkur ve bunların yanısıra her yıl yenilenen sıradışı ürün çizgisi ile gelen yenilik...

Sürekli farklılık arayışı ile gelen özgün tasarımlar...